Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3. díl eBook

Fatimma.cz Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3. díl Image

INFORMACE

Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3. díl je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Veronika Štroblová. Přečtěte si s námi knihu Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3. díl na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

ISBN: 9788088368588

POPIS
Sešit na reedukaci a předcházení specifických poruch učení pro žáky předškolního a mladšího školního věku. Sešit je tématicky rozdělený na sluchovou, zrakovou percepci a diferenciaci, rozvoj slovní zásoby a základní matematické představy. Sešit je vhodný pro procvičování grafomotoriky, na rozvoj oslabencýh funkcí i jako pomocník pro budoucí prvňáky.
STÁHNOUT ČÍST
Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3 ...
71 Kč Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3.díl | Mgr . Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 3.díl | Třetí díl pracovního sešitu pro žáky se specifickými poruchami učení je určený především pro žáky druhého stupně.Sešit obsahuje práci s textem, žák v něm trénuje slovní zásobu, rozvijí sluchovou a zrakovou percepci.
Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení 1 ...
Pracovní sešit je vhodný pro reedukaci specifických poruch učení pro žáky prvníhos tupně základní školy. Obsah sešitu je rozdělený podle funkcní, které jsou u jedince oslabené - zrakové, sluchové vnímání, matematické představy, čtení s porozuměním a práce se slovy. Pracovní sešit je vhodný pro domácí reedukaci i reedukaci se speciálním pedagogem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY