V tajných službách: Čestný špionský eBook

Fatimma.cz V tajných službách: Čestný špionský Image

INFORMACE

Trávit čas knihou V tajných službách: Čestný špionský! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu V tajných službách: Čestný špionský a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: V tajných službách: Čestný špionský.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 9788025331217

POPIS
Cammie Morganová – stejně jako její spolužačky ze školy pro budoucí tajné agentky –není obyčejná holka. Její nadání splynout s davem je neuvěřitelné. Přesto si ji minulý semestr někdo všiml. Josh obrátil její svět vzhůru nohama, ale teď je pryč. Cammie se musí vyrovnat s problémem, na který není připravená: se zlomeným srdcem. Pro špiónku jako ona však naštěstí existuje účinný lék. Nová mise!
STÁHNOUT ČÍST
V tajných službách 2: Čestný špionský | Albatrosmedia.cz
(mám radši "V tajných službách : čestný špionský" neboli 2.díl ale bez prvního dílu nevíte jak se říká : "vo co go" 1 2. Doporučujeme. Elita. Hvězdy nad hlavou.
V tajných službách: Čestný špionský | Dumknihy.cz - knihy ...
Carterová Ally: V tajných službách 2 - Čestný špionský. Autor: Carterová Ally. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. 2. díl bestsellerové série V tajných službách znovu přináší lásku, zábavu i napětí! Miliony fanoušků po celém světě, přeloženo do 15 jazyků! Cammie Morganová není obyčejná ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY