Život jako riziko eBook

Fatimma.cz Život jako riziko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život jako riziko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život jako riziko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Život jako riziko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 9788090434516

POPIS
Kniha Život jako riziko obsahuje hlavní zásady pojišťování rizik spojených s lidským životem. Zájemci o pojištění se dozvědí jak se chytře zajistit a neutratit za pojištění příliš mnoho. Finanční poradci se naučí využívat pojistné produkty ohleduplně a bez postranních úmyslů. Hlavním principem je sjednávání pojištění proti nejvážnějším rizikům a jen těch produktů, které nepřinášejí získ pouze pojišťovnám a pojišťovákům, ale v první řade klientům.
STÁHNOUT ČÍST
Život jako riziko | Knihkupectví Serius.cz
Odpověď na dotaz Život jako riziko kniha online byla vyhledávána po prvé 15.7.2016 08:43 a naposledy 15.7.2016 08:43. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi na dotaz: Život jako riziko kniha online
Soutěžte o knihu Život jako riziko! - oPojištění.cz
Život jako riziko. Kniha Život jako riziko obsahuje hlavní zásady pojišťování rizik spojených s lidským životem. Zájemci o pojištění se dozvědí, jak se chytře zajistit a neutratit za pojištění příliš mnoho.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY