Doporučené postupy v pneumologii eBook

Fatimma.cz Doporučené postupy v pneumologii Image

INFORMACE

Hledáte knihu Doporučené postupy v pneumologii? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Vítězslav Kolek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Doporučené postupy v pneumologii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,62 MB

ISBN: 9788073453596

POPIS
Česká pneumologická a ftizeologická společnost – jako jedna z prvních odborných společností v České republice – v posledních měsících dokončila tvorbu moderních doporučených postupů zahrnujících všechny klinicky prioritní diagnózy i diagnostické či terapeutické postupy. Tyto doporučené postupy nyní vycházejí v přehledném knižním vydání.Hlavním důvodem, proč si pneumologické guidelines zaslouží knižní vydání, je fakt, že byly od samého počátku koncipovány jako srozumitelná a instruktivní vodítka pro každodenní klinickou praxi. V tomto směru zcela vybočují ze stylu běžného u nás i v zahraničí, kdy vlastně guidelines často pouze reprezentují názory zúčastněných odborníků bez snahy o srozumitelný konsenzus s jasným výstupem pro praxi.Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence.
STÁHNOUT ČÍST
Doporučené postupy v pneumologii
Kupte knihu Doporučené postupy v pneumologii (Vítězslav Kolek, collegium) s 29 % slevou za 347 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Guidelines | Pneumologie
Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence. Druhé vydání respektuje aktuální vývoj oboru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY