Léčivé byliny a duševní zdraví eBook

Fatimma.cz Léčivé byliny a duševní zdraví Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčivé byliny a duševní zdraví! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčivé byliny a duševní zdraví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Léčivé byliny a duševní zdraví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 9788087494325

POPIS
Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.HippokratésMáte výkyvy nálady, stavy smutku či deprese, špatně usínáte nebo snad dokonce zapomínáte jména svých přátel? Navštívili jste lékaře a vaše potíže se dosud nezmírnily?Věříte v sílu léčivých bylin? Na trhu i na internetu je široká nabídka léčivých bylin, doplňků stravy a volně prodejných léčivých přípravků, ale jak si má člověk vybrat?Podle legislativy EU je totiž zakázáno odkazovat při prodeji produktů z rostlin na jejich vliv na zdraví kromě tvrzení, která schválí Evropská komise. Protože Evropská komise dosud seznam zdravotních tvrzení neschválila, žádný výrobce nesmí napsat, s jakým zdravotním problémem jím nabízený produkt pomáhá.Autoři bestselleru Doba jedová prof. Anna Strunecká a prof. Jiří Patočka ve spolupráci s botaničkou Mgr. Zdeňkou Navrátilovou i proto sestavili zcela ojedinělý přehled domácích i cizokrajných bylin a koření, které mohou přispět ke zmírnění potíží při poruchách nálady, stavech smutku, opakované úzkosti a neustálém strachu, při nespavosti nebo opakujících se migrénách.S přibývajícími roky mohou být užitečné byliny, které přispívají k prevenci poruch paměti, Alzheimerovy i Parkinsonovy nemoci.Srozumitelně a přehledně napsaná knížka představuje zdroj informací pro širokou veřejnost, poradce a terapeuty, zdravotnické pracovníky a výrobce produktů z léčivých bylin. Jistě tedy najde své oprávněné místo v mnoha knihovnách.
STÁHNOUT ČÍST
Sedmikráska chudobka - co léčí, účinky na zdraví, použití ...
Zboží ze stejné kategorie - Léčivé byliny a duševní zdraví. Chronická tromboembolická plicní hypertenze - Endarterektomie ... Chronická tromboembolická plicní hypertenze (CTEPH) je relativně vzácné onemocnění, které ... Kód: 0146884 Autor: Jaroslav Lindner, Pavel Jansa
Léčivé byliny a duševní zdraví Palatka Miloš - ALMI
Léčivé byliny a duševní zdraví (Strunecká, Patočka, Navrátilová). Srozumitelně a přehledně napsaná knížka představuje zdroj informací pro širokou veřejnost, poradce a terapeuty, zdravotnické pracovníky a výrobce produktů z léčivých bylin.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY