Encyklopedie letectví II. eBook

Fatimma.cz Encyklopedie letectví II. Image

INFORMACE

Hledáte knihu Encyklopedie letectví II.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Malcolm V. Lowe? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie letectví II..pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,45 MB

ISBN: 8072344552

POPIS
Závody ve zbrojení, které probíhaly v Evropě ke konci 30. let 20. století, přispěly k prudkému pokroku v leteckém inženýrství. V USA začal rychlý vývoj nových letadel až po roce 1938. Druhý díl třídílné encyklopedie nabízí detailní zmapování vzdušné vojenské a technické konfrontace mezi Osou a spojenci.Vynikající kresby renomovaného technického ilustrátora Johna Batchelora umocňuje detailní popis více než 130 vojenských letadel, jež jsou spolu s příběhy nejvýznačnějších leteckých osobností této epochy dílem leteckého historika Malcolma V. Lowea. Kresby jsou doplněny řadou fotografií, které dále vystihují historický význam popisovaných letadel.
STÁHNOUT ČÍST
Encyklopedie letectví II. (1939-1945) - Malcolm V. Lowe ...
O čem je kniha Encyklopedie českého a slovenského letectví II.? Součástí knihy je i historie hlavních leteckých podniků, které na českém území působily od roku 1918. Čtenář tak získává možnost udělat si ucelenou představu o vývoji celého československého leteckého průmyslu od jeho počátků až do současnosti.
Encyklopedie letectví II. (1939-1945) - Malcolm V. Lowe ...
Kniha, Autor: Lowe, Malcolm V. / Batchelor, John, Cena: 350,- Lehce poškozená hrana hřbetu, lehce uvolněná vazba.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY