Anatomie nemoci eBook

Fatimma.cz Anatomie nemoci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Anatomie nemoci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Norman Cousins? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Anatomie nemoci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,12 MB

ISBN: 9788073492946

POPIS
Základním tématem knihy je myšlenka, že každý člověk musí přijmout určitý díl odpovědnosti za své uzdravení z nemoci. Myšlenka o pacientově odpovědnosti není samozřejmě ničím novým, ale její základní filozofie byla jen málokdy vyslovena lépe, než v této knize. Autorovy postřehy o povaze stresu a schopnosti lidské mysli mobilizovat síly těla v boji s nemocí, jsou v souladu s objevy moderní lékařské vědy.
STÁHNOUT ČÍST
Nemoci kloubů a kostí: artróza, artritida, osteoporóza ...
Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK. Main Menu. ... Tento zápočet potřebujete, aby Vás pustili ke zkoušce z anatomie. Během pitev máte normální rozvrh s testy, což je časově docela náročné, někteří si s vámi ztracené hodiny i nahradí v jiný čas (např. latina v 7:00).
Lidský mozek - Wikipedie
Jazyk je svalový orgán růžové barvy, který najdeme v dutině ústní. Na svém povrchu je krytý sliznicí, která obsahuje papily a chuťové pohárky, díky kterým člověk umí vnímat 4, respektive 5 chuťových kvalit. Článek popisuje anatomii a histologickou stavbu jazyka, onemocnění jazyka a možnosti jejich léčby.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY