Kytarové akordy eBook

Fatimma.cz Kytarové akordy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kytarové akordy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kytarové akordy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kytarové akordy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,12 MB

ISBN: 9788025602058

POPIS
Tato kniha zahrnuje 150 základních durových a mollových akordů v rozsahu A až G. Každý akord je doplněn barevnou fotografií a diagramem, který usnadní jeho nácvik. Najdete v ní podrobný popis prstokladu každého akordu (kterými prsty hrát, na které struny a na kterém pražci). Živě psaný text popisuje zvuk a typické použití každého akordu včetně popisu alternativních způsobů, jakými je možné jej hrát.
STÁHNOUT ČÍST
kytarové stupnice a akordy - Aplikace na Google Play
Jak hrát akordy na kytaru; Jak hrát akordy na kytaru. Při hře na kytaru se bez znalosti akordů neobejdete. Tento článek popisuje hmaty akordů na kytaru a ukazuje jednoduché akordy a písně, které si můžete hned zahrát. Co je to akord. Akordem můžeme označit souzvuk tří a více současně znějících různých tónů.
Kytarové kolovrátky | Kurzy pro radost
Tato aplikace obsahuje informace o tom, jak hrát na kytaru, a obsahuje asi podobně, kde hrajete noty kytaru. začátečník kytarové akordy jsou také obsaženy v této žádosti. zjistíte, jak hrát na kytaru akordy a základní kytarové akordy k této žádosti
SOUVISEJÍCÍ KNIHY