Záhadné případy detektiva Foxe eBook

Fatimma.cz Záhadné případy detektiva Foxe Image

INFORMACE

Hledáte knihu Záhadné případy detektiva Foxe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Adolf Dudek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Záhadné případy detektiva Foxe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,22 MB

ISBN: 9788026410270

POPIS
Pokud si rádi hrajete na detektivy a sníte o tom, že byste spolu se skutečným kriminalistou pracovali na vyřešení složitých detektivních případů, je tento netradiční pracovní sešit určen přímo pro vás. Mazaný detektiv Fox vás požádá o pomoc při řešení celkem 10 zapeklitých kriminálních zločinů, při jejichž vyšetřování budete muset luštit důmyslné rébusy, číst napínavé komiksy, kreslit obrázkové úkoly a na konci práce budete podrobeni rafinovaným testům. Když přijdete na kloub všem 10 spletitým případům, získáte na závěr opravdový detektivní zápisník, a stanete se tak skutečnými kriminalisty. Uvnitř naleznete: 10 detektivních případů10 důmyslných rébusů 10 barevných komiksů10 obrázkových úkolů 10 rafinovaných testů2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Záhadné případy detektiva Foxe | eKnihy, elektronické ...
Záhadné případy detektiva Foxe od Pavla Šmikmátorová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Záhadné případy detektiva Foxe: Dobrodružný pracovní sešit ...
Záhadné případy detektiva Foxe: Dobrodružný pracovní sešit s úkoly a komiksy Pokud si rádi hrajete na detektivy a sníte o tom, že byste spolu se skutečným kriminalistou pracovali na vyřešení složitých detektivních případů, je tento netradiční pracovní sešit určen přímo pro vás.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY