Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima eBook

Fatimma.cz Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

ISBN: ",

POPIS
V publikaci z edice Projekty rodinných domů můžete najít nejaktuálnější prezentaci tvorby českých architektů, kteří se zabývají projektováním rodinných domů. Nabízíme vám možnost porovnat různé autorské rukopisy, vybrat si a oslovit autora, jehož projekt se vám líbí. Součástí knihy je i ceník a kontakty na autory projektů. Knihu obohacují inspirativní články, ve kterých jsou prezentovány materiály, výrobky a služby související se stavbou rodinného domu, stejně jako i rady z oblasti legislativy a financování.
STÁHNOUT ČÍST
Projekty rodinných domů
Hodnocení produktu: 90% (). Tradiční katalog Projekty rodinných domů 2019 vychází již 24. rokem na českém trhu. Jeho vydavatelem je firma G SERVIS CZ, s.r.o. - největší dodavatel projektů rodinných domů...
VÍTEJTE - ProjektyRD
Všechny informace o produktu Kniha Projekty RD 2011 podzim/zima, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Projekty RD 2011 podzim/zima.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY