Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima eBook

Fatimma.cz Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima Image

INFORMACE

Hledáte knihu Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Projekty Rodinných domů 2012 Podzim/Zima.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,84 MB

ISBN: ",

POPIS
V publikaci z edice Projekty rodinných domů můžete najít nejaktuálnější prezentaci tvorby českých architektů, kteří se zabývají projektováním rodinných domů. Nabízíme vám možnost porovnat různé autorské rukopisy, vybrat si a oslovit autora, jehož projekt se vám líbí. Součástí knihy je i ceník a kontakty na autory projektů. Knihu obohacují inspirativní články, ve kterých jsou prezentovány materiály, výrobky a služby související se stavbou rodinného domu, stejně jako i rady z oblasti legislativy a financování.
STÁHNOUT ČÍST
Projekty rodinných domů, domy na klíč - ČESKÉSTAVBY.cz
Kniha PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ PODZIM/ZIMA 2012 v prodeji V publikaci z edice Projekty rodinných domů můžete najít aktuální prezentaci tvorby architektů, kteří se zabývají projektováním rodinných domů.
VÍTEJTE - ProjektyRD
Online katalog a projekty rodinných domů 2020, typové domy na klíč, dům měsíce na klíč, návrhy a stavební plány rodinných domů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY