Jak se dělá galerie eBook

Fatimma.cz Jak se dělá galerie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak se dělá galerie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak se dělá galerie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Jak se dělá galerie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,90 MB

ISBN: 9788070273036

POPIS
Galerie jsou místa, která slouží k vystavování uměleckých děl. To ví přece každý. Jak ale galerie vznikaly a postupem času se proměňovaly? Jakým způsobem se zde díla prezentují, jak se o ně galerie starají a jak se připravuje výstava? Kdo všechno v galeriích pracuje? To vše se dozvíte v nové knize Jak se dělá galerie, která je věnována především všem dětem ve věku 8–12 let. Své si v ní najde každý, kdo se o umění zajímá a chtěl by nahlédnout „pod pokličku“ galerijního provozu. Autory textů knihy, bohatě ilustrované Davidem Böhmem, jsou Ondřej Chrobák, Rostislav Koryčánek a Martin Vaněk. Zveme vás do světa muzeí a galerií, kde je možné zažít nečekaná setkání a odkrývat poutavé příběhy.
STÁHNOUT ČÍST
Moravská galerie v Brně - Jak se dělá galerie
Jak se dělá galerie Autor: Chrobák, Ondřej, Koryčánek, Rostislav a Vaněk, Martin Nakladatel: Moravská galerie v Brně EAN: 9788070273036 ISBN: 978-80-7027-303-6 Ilustrace: Böhm, David Popis: 1× kniha, vázaná, 63 stran, česky Rozměry: 24 × 34 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)
Jak se dělá galerie - Ondřej Chrobák, Rostislav Koryčánek ...
Nedávno vyšla další kniha pro milovníky galerií a pro všechny zvídavé děti - kniha Jak se dělá galerie, kterou vydala Moravská galerie v Brně, je určena dětem cca od 8 let, ale rozhodně přinese spoustu nových informací i dospělím.Najdete v ní úplně všechno (nejen) z galerijního zákulisí - jak se chystá a instaluje výstava, kdo jsou to třeba restaurátoři nebo ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY