Kronika mého života eBook

Fatimma.cz Kronika mého života Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kronika mého života! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kronika mého života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kronika mého života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

ISBN: 9788024218564

POPIS
Milovaný český malíř a ilustrátor, ale také skvělý vypravěč Josef Lada (1887-1957) by se letos dožil sto dvaceti let. S jeho jménem je spojena řada postav a postaviček, malebné obrázky českého venkova, poezie Vánoc, ale rovněž originální humor, který se snad nejvíce promítl do výtvarného ztvárnění Dobrého vojáka Švejka. V Kronice mého života se Josef Lada vrací do svého dětství v rodných Hrusicích a s pokorou a lehkým úsměvem na tváři nás vede krok za krokem po cestách svého plodného života.7. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Kronika mého života od 397 Kč - Heureka.cz
Kronika mého života Autor Josef Lada. Milovaný český malíř a ilustrátor, ale také skvělý vypravěč Josef Lada (1887-1957) by se letos dožil sto dvaceti let. S jeho jménem je spojena řada postav a postaviček, malebné obrázky českého venkova, poezie Vánoc, ale rovněž ori ...
Kniha Kronika mého života - Josef Lada | knizniklub.cz
Kronika života je jako poklad, který můžeme vytvořit a předat svým nejbližším, ale i těm, kteří nás nestihnou poznat. Je to kus dědictví, které se bude dědit z generace na generaci. Kronika života je skutečně promyšlený dárek pro všechny věkové kategorie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY