Nová literatura 1 pro střední školy Pracovní sešit eBook

Fatimma.cz Nová literatura 1 pro střední školy Pracovní sešit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nová literatura 1 pro střední školy Pracovní sešit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nová literatura 1 pro střední školy Pracovní sešit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Nová literatura 1 pro střední školy Pracovní sešit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,66 MB

ISBN: 9788073582968

POPIS
Pracovní sešit k učebnici Nová literatura 1 pro střední školy rozvíjí znalosti, které žáci získali v učebnici, a umožňuje jim ověřit si, jak tématu porozuměli. Úlohy v pracovním sešitě vychází z výňatků a poslechových ukázek a rozvíjí tak u žáků dovednost práce s textem a jeho porozumění. Část úloh typově odpovídá úlohám didaktického testu státní maturity z českého jazyka a literatury a umožňuje tak žákům připravovat se na maturitu už od prvního ročníku.
STÁHNOUT ČÍST
Nová literatura 1 pro střední školy od 214 Kč - Heureka.cz
Střední školy; Nová literatura pro SŠ ... Nová literatura 1 - pracovní sešit. Pracovní sešit nabízí rozšířené množství ukázek literárních děl, které doplňují výklady v učebnici. Jejich smyslem je představit komplexněji tvorbu jednotlivých literárních osobností. Součástí ukázek literárních textů jsou i ...
Nová literatura 1 - pracovní sešit | etaktik.cz
Představujeme vám pracovní sešit, který tvoří součást nové učebnice sady Nová literatura 1 pro střední školy (1. díl) určené pro 1. ročník středních škol.. Sada je tvořena učebnicí, pracovním sešitem, metodickým průvodcem pro učitele a CD s poslechovými ukázkami z děl světové i české literatury.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY