Vévodovo pokušení eBook

Fatimma.cz Vévodovo pokušení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vévodovo pokušení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vévodovo pokušení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Vévodovo pokušení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

ISBN: 9788074110511

POPIS
Samuel Charles Aubrey St. Aldwyn, vévoda z Gravenhurstu, je rozený zhýralec a známá osobnost zaplétající se do problémů. Nikoho by ve snu nenapadlo, že je také autorem velmi oblíbených historických románů, pisatel údajně kazící lidem morálku a mistrovský svůdce, mezi jehož obdivovatele patří i Lily Boscastlová. Ta ovšem sama dobře ví, co znamená zničená pověst. Když její zásnuby s jiným mužem skončí katastrofou a zavržením ze strany společnosti, nezbývá Lily nic jiného, než opustit Londýn a nalézt si práci - jako hospodyně u samotného Gravenhursta. Duchaplná a zároveň smyslná dívka ho silně vábí, ale také inspiruje. Ona přitom netuší, že s tímto mužem je spojeno tajemství, jež zná pouze pár osob, přízraky z minulosti, které mohou nebezpečným způsobem ovlivnit budoucnost obou.
STÁHNOUT ČÍST
Bridal Pleasures: Vévodovo pokušení - bazar | Databáze knih
Srovnání cen Vévodovo pokušení. Nejlevnější e-shop zarka.cz. Cena 120 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Vévodovo pokušení by Jillian Hunter
Vévodovo pokušení - Jillian Hunter. Samuel Charles Aubrey St. Aldwyn, vévoda z Gravenhurstu, je rozený zhýralec a známá osobnost zaplétající se do...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY