Ještě než umřu eBook

Fatimma.cz Ještě než umřu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ještě než umřu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jenny Downhamová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Ještě než umřu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,44 MB

ISBN: 9788087409053

POPIS
Sedmnáctiletá Tessa má stejné pocity, touhy a plány jako její vrstevníci. Na jejich uskutečnění má ovšem podstatně méně času. Trpí leukémií v pokročilém stadiu a v takovém rozsahu, že není možná žádná další léčba. Tessa se smiřuje s neodvratným osudem svérázným způsobem: sepíše si seznam věcí, které by ještě chtěla stihnout, dokázat, zažít, a pokud jí zdravotní stav dovolí, pustí se bezhlavě do jejich plnění. Hluboká a pochopitelná lidská touha chovat se někdy jinak, než je běžné, porušit zákony, prožít skutečné dobrodružství, bláznivě se zamilovat, uniknout ze všednosti a konvencí se v kulisách umírání a omezeného času mění v napínavý a překotný boj o holé přežití, o samu podstatu lidské existence. Intenzivní příběh odkrývající pozadí zamotaných rodinných vztahů, skrytých bolestí, příběh o rodičovské, sourozenecké a partnerské lásce, příběh o smíření a pomíjivosti všedních problémů promlouvá svou neúprosností, nesentimentalitou a jednoduchostí ke všem generacím čtenářů.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Ještě než umřu - Jenny Downhamová | Knihy.ABZ.cz
Ještě než umřu - Downhamová Jenny - Sedmnáctiletá Tessa má stejné pocity, touhy a plány jako její vrstevníci. Na jejich uskutečnění má ovšem podstatně méně času. Trpí leukémií v pokročilém stadiu a v takovém rozsahu, že není možná žádná další léčba.
Ještě než umřu - Jenny Downhamová | Kniha na Alza.cz
Všechny informace o produktu Kniha Ještě než umřu - Jenny Downhamová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ještě než umřu - Jenny Downhamová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY