Laskavost eBook

Fatimma.cz Laskavost Image

INFORMACE

Laskavost je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sharon Salzberg. Přečtěte si s námi knihu Laskavost na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Laskavost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

ISBN: 9788073069551

POPIS
Každý chce být šťastný. Lidé však často bývají uzavření, mají strach z intimity a postrádají pocit spojení s ostatními i sami se sebou. I když touží po lásce, jsou osamělí. A proto trpí. Existuje nějaké východisko? Duchovní učitelka Sharon Salzbergová cestu zná, na jejím začátku i konci je laskavost. Její inspirativní kniha ukazuje přínos láskyplného přístupu ke všem bytostem a představuje metody kultivujících čtyři „nebeské příbytky“ buddhismu: lásku, vnitřní radost, soucítění a vyrovnanost. Praktická cvičení jsou doplněna podnětnými zkušenostmi, které autorka nashromáždila během pětadvacetileté praxe. S její pomocí se můžeme za štěstím, spojeným s opravdovou svobodou a s cennými duchovními prožitky, bez obav vydat.
STÁHNOUT ČÍST
Jak být laskavý (s obrázky) - wikiHow
Prokažte mi tu JEDNODUCHOU LASKAVOST, pane Feigu, a už nic netočte. :D BROTHERFUCKER! (14.3.2019) všechny komentáře uživatele / JJ.Gibson. Nesmírně překombinované, až mám pocit, že se v tom postupně všichni ztratili, od herců až po režiséra. Ono ukočírovat podfuk na pátou už není jen tak.
Ektor - Laskavost feat. Pil C - text - KaraokeTexty.cz
Odborný léčebný ústav Jevíčko najdete v krásném prostředí nedaleko města Jevíčko v Pardubickém kraji. Ústav byl postaven již za první republiky, má tedy dlouholetou tradici, a je znám nejen u nás, ale i za hranicemi naší vlasti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY