Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné eBook

Fatimma.cz Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

ISBN: 9788024727875

POPIS
Náš přední oborník na pěstování révy vinné připravil praktickou příručku pro zahrádkáře a malovinaře, kteří si chtějí vypěstovat kvalitní hrozny k přímé konzumaci. Seznamuje čtenáře se všemi podstatnými úkony, které vedou pěstitele ke kýženému výsledku - ke zdravé, sladké a bezsemenné bobuli. Soustřeďuje nejnovější poznatky o odrůdovém sortimentu, pěstitelských technologiích, způsobech biologického pěstování s minimálním použitím pesticidů, o stanovení zralosti hroznů a možnostech jejich skladování. Poznatky jsou aplikované na klimatické podmínky České republiky. Publikace je zaměřena výhradně na stolní odrůdy, které mají na pěstování specifičtější požadavky oproti ostatním odrůdám révy vinné.
STÁHNOUT ČÍST
Odrudy stolni vinne revy perleta levně | Blesk zboží
Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné: 2., aktualizované a rozšířené vydání (978-80-271-0240-2) Kniha - autor Pavel Pavloušek, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chystáte se vysadit pár révových keřů na svém pozemku a tápete, jak o ně dál pečovat?
E-kniha: Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné | Knihy.ABZ.cz
82 Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné. 15.7 Nejvýznamnější fyziologické poruchy révy vinné Různé fyziologické poruchy mohou poškozovat všechny zelené části révového keře.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY