Umři znovu eBook

Fatimma.cz Umři znovu Image

INFORMACE

Umři znovu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tess Gerritsen. Přečtěte si s námi knihu Umři znovu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Umři znovu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

ISBN: 9788024250946

POPIS
Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem. Probudil snad Leon predátora mnohem nebezpečnějšího, než byli ti, jejichž trofeje mu visí na stěnách? Doktorka Islesová tuší, že tato vražda není ojedinělá a že souvisí se staršími případy. Jen o tom musí přesvědčit své kolegy. A najít důkaz. Pátrání ji s detektivem Rizzoliovou zavede do Botswany, kde měl před sedmi lety za děsivých okolností zemřít Gottův syn. Začíná to vypadat, že dravec, který řádil tehdy v Africe, změnil teritorium. Bude třeba vylákat ho ze skrýše, nastražit past – a použít živou návnadu.
STÁHNOUT ČÍST
Čtenářská recenze - Tess Gerritsenová: Umři znovu ...
Umři znovu. Kdo napsal knihu Umři znovu? Autorem je Tess Gerritsen. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
GERRITSEN, Tess : Umři znovu
Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY