Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů eBook

Fatimma.cz Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,44 MB

ISBN: ",

POPIS
Život florentského renesančního politika, prozaika, básníka a dramatika (Vladař, Mandragora), skoro neznáme. Prezzoliniho román nám živě vypráví o jeho klukovských rvačkách v rodném Toskánsku, kterak opouští svoji Mariettu a hraje v hospodě vrhcáby, jak miluje Danta, stává se mocným, ale o moc opět přichází, až se jeho život přiblížil k hořkému konci, který oddaloval léčbou šalvějí.
STÁHNOUT ČÍST
Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů by Giuseppe ...
Život Niccola Machiavelliho - učitele vladařů . Životopis významného italského renesančního spisovatele, politika a filozofa. Prezzolini líčí svěže a úsměvně příběh slavného muže, jenž zemřel odstrčen a v bídě.
Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů / Nejlevnější ...
Život Niccola Machiavelliho učitele vladařů / Giuseppe Prezzolini Životopisy,paměti, autobiografie,korespondence. Kniha je v externím skladu nutno objednat. Cena: 70 Kč . Život florentského renesančního politika, prozaika, básníka a dramatika (Vladař, Mandragora), skoro neznáme. Prezzoliniho román nám živě vypráví o jeho ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY