Pilates pro štíhlou postavu – sada eBook

Fatimma.cz Pilates pro štíhlou postavu – sada Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pilates pro štíhlou postavu – sada! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pilates pro štíhlou postavu – sada a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Pilates pro štíhlou postavu – sada.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

ISBN: 8594051530439

POPIS
Cvičení pilates je výjimečný způsob, jak dosáhnout skvělé fyzické kondice a duševní rovnováhy. Již desítky let slouží tato metoda lidem k lepšímu pocitu pohody a pomáhá jim při formování účinně fungujícího, zdravého a silného těla. Vyzkoušejte si, jak lze s pomocí pilates shodit nadbytečné kilogramy, vyrýsovat postavu a pozitivně proměnit své tělo.Tento instruktážní průvodce doplněný barevnými fotografiemi obsahuje na 64 stranách kompletní program pilates. Najdete zde snazší verze cviků určené pro začátečníky a těžší, náročnější varianty stejných cviků pro pokročilé.Pokud pilates zkombinujete s vyváženou stravou a pravidelným kardiovaskulárním cvičením, může být tato cvičební metoda úspěšným faktorem při hubnutí. Kniha Pilates pro štíhlou postavu pomůže jak začátečníkům, tak zkušeným cvičencům objevovat vlastní tělo a jeho skutečný potenciál.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Pilates pro štíhlou postavu - sada | Moja-Kniha.cz
Pokud pilates zkombinujete s vyváženou stravou a pravidelným kardiovaskulárním cvičením, může být tato cvičební metoda úspěšným faktorem při hubnutí. Kniha Pilates pro štíhlou postavu pomůže jak začátečníkům, tak zkušeným cvičencům objevovat vlastní tělo a jeho skutečný potenciál.
Pilates pro stihlou postavu | Sleviste.cz
Za štíhlou postavu vděčí pilates 25. října 2019 16:05 , aktualizováno 16:05 Zpěvačka Adele (31) se ukázala v Hollywoodu na oslavě 33. narozenin rappera Drakea.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY