Nejvýznamnější české osobnosti eBook

Fatimma.cz Nejvýznamnější české osobnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nejvýznamnější české osobnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nejvýznamnější české osobnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Nejvýznamnější české osobnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,53 MB

ISBN: 9788075675095

POPIS
Chcete poznat nejvýznamnější české osobnosti, které by měl znát každý Čech? Chcete vědět, co dali tito lidé naší zemi, čím se proslavili ve světě? V této knize se seznámíte s králi, světci, politiky, vynálezci, cestovateli, spisovateli a dalšími velikány. Pojďte otevřít její stránky a poznejte práci těchto mužů a žen. Texty doprovázejí nádherné ilustrace manželů Izákových, které si bude každý rád prohlížet.
STÁHNOUT ČÍST
Deník.cz | Nejvýznamnější české osobnosti | fotogalerie
Ivan Passer - představitel české nové vlny. Jan Svěrák - držitel Oskara za film Kolja. Jan Švankmajer - český filmový surrealista. Hudba: Karel Gott - od 50. let nejoblíbenější zpěvák populární hudby. Jan Hammer - nejvýznamnější osobnost moderní hudby. Michael Kocáb - hudebník a politik v období po Sametové revoluci
Sun Nejvýznamnější české osobnosti | 4kids
Praha - Nejvýznamnější českou osobností byl podle pětiny lidí král Karel IV., na dalších místech se s nepatrným odstupem umístili první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, někdejší prezident Václav Havel a nedávno zesnulý zpěvák Karel Gott. Vyplývá to z říjnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY