Čeština Expres 4 + CD eBook

Fatimma.cz Čeština Expres 4  + CD Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čeština Expres 4 + CD! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čeština Expres 4 + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Čeština Expres 4 + CD.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,98 MB

ISBN: 9788074702075

POPIS
Publikace Čeština expres 4 pokrývá druhou polovinu úrovně A2 a navazuje tak na učebnice Čeština expres 1–3. V sedmi prakticky zaměřených lekcích se zájemci o češtinu naučí zorientovat se a reagovat v každodenních komunikačních situacích (např. témata Nakupujeme, Na úřadě a v bance, Mluvíme o práci, Počítač a internet, Školy v České republice a mnohá další). Stejně jako předchozí díly zprostředkuje učebnice seznámení s živým, autentickým jazykem. Neomezuje se na výčet gramatických pravidel a cvičení, ale klade důraz na praktické osvojení jazyka a systematicky rozvíjí všechny řečové dovednosti. Důležitou složkou výuky je kontextualizace a personalizace daných témat, které posilují komunikativní a sociokulturní kompetence studujících. Stranou nezůstává ani rozvoj lingvistické kompetence a jazykových prostředků. Komplet Čeština expres 4 sestává podobně jako předchozí díly z česky napsané učebnice a pracovního sešitu a z Přílohy, která obsahuje slovní zásobu a detailní gramatická a lexikální vysvětlení v mediačních jazycích. V Příloze nechybí ani klíč ke cvičením a stránkový i abecední slovníček. Součástí kompletu je i zvukové CD. Audionahrávky a kopírovatelný manuál pro učitele jsou zdarma k dispozici na www.czechstepbystep.cz.
STÁHNOUT ČÍST
Čeština expres 2 (A1/2) + CD Lída Holá | Knihkupectví Daniela
Akropolis Čeština expres 1 (A1/1) anglická + CD . Čeština expres 1 (úroveň A1/1) je přepracovaným a rozšířeným vydáním populární učebnice Czech Expres 1.Publikace představuje první část dvoudílného základního kurzu „češtiny pro přežití".
Čeština expres 2 A1/2 + CD od 280 Kč - Heureka.cz
Čeština expres 1 (A1/1) + CD od AKROPOLIS v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY