Sňatky se smrtí eBook

Fatimma.cz Sňatky se smrtí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sňatky se smrtí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sňatky se smrtí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Sňatky se smrtí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,60 MB

ISBN: 9788024332840

POPIS
Bandité, politické atentáty, vraždy a záhady, nejasná úmrtí mocných či nepohodlných, tajemství, jež měla zůstat neodhalena či stále odhalena nejsou, to vše tvoří závěrečný svazek příběhů z francouzské historie, sahajících od časů vlády Ludvíka XV. po Napoleonův pád. Byla Gévaudanská bestie člověkem, či zvířetem? Kdo stál za aférou kolem náhrdelníkuMarie-Antoinetty? Proč padla Bastila? Kdy a kde zemřel Ludvík XVII., král-dítě, který nikdy nevládl? Kdo dal rozkaz k popravě uneseného prince d´Enghien? Nač zemřel Napoleon a zemřel vůbec na Ostrově svaté Heleny? V patnácti příbězích krom toho ožívají bandité Cartouche, Mandrin či muži, kteří si říkali Bratrstvo Jéhu, královrahové Damiens a Louvel, rytíř i tajný agent d´Éon, o němž se nevědělo, je-li ženou nebo mužem, krvavý revoluční despota Eulogus Schneider a další.
STÁHNOUT ČÍST
Balíček 2ks sňatky se smrtí + má krev patří napoleonovi ...
Sňatky z rozumu 1 ... kdy hejtman ubije k smrti vojenského písaře. Napíše o tom domů, jeho dopis je ale zachycen a Martin musí projít trestnou „uličkou", což znamenalo mnohdy dokonce smrt. Vlastenecký nadporučík Hafner se při audienci u císaře za Nedobyla přimlouvá, ale je penzionován, protože kritizoval vojenské ...
Sňatky se smrtí - Ekniha | Moba Knihy
Skvělou knihu Sňatky se smrtí můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY