Zelené smoothie eBook

Fatimma.cz Zelené smoothie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zelené smoothie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zelené smoothie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zelené smoothie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,76 MB

ISBN: 9788081112980

POPIS
Mixovanie zelených smoothie zo zeleniny a ovocia trvá len pár minút, no ich účinky sú oveľa dlhšie. Pomocou receptov z tejto knihy môžete schudnúť, zlepšiť si funkciu čriev, vybudovať svalovú hmotu, alebo lepšie zaspávať.Zelené smoothie je výživou súčasnosti – ide o dokonalý zdroj dôležitých látok, ktoré získate zmiešaním sladkých ovocných plodov so zelenými listami. Koncentrujú sa v ňom živiny, ktoré majú neuveriteľný účinok na ľudské zdravie. Táto kniha ponúka odpovede na množstvo zdravotných problémov. Okrem toho každé zelené smoothie znamená podporu pre vašu imunitu. Ochutnajte zdravý zelený pokrm z mixéra už dnes!
STÁHNOUT ČÍST
Detoxikační smoothies : úžasné recepty! | prodetox.cz
Vyzkoušejte zelené alkalické smoothie, které přináší dávku zdraví pro váš organismus. Alkalické a kyselotvorné potraviny. Lidský organismus je ovlivňován vším, co konzumuje. Z tohoto důvodu je velmi důležité, abyste znali rozdíl mezi alkalickými a kyselými potraviny, které působí na pH organismu. Kyselé prostředí ...
3 zelené smoothie recepty s hruškou | Super smoothie blog ...
Zelené smoothie, vlastně jakékoliv smoothie má obrovskou výhodu. A to, že k němu nepotřebujete žádný recept. Stačí smíchat vše, co máte rádi nebo vše, co máte v lednici a nikdy to nebude špatně. Ano, někdy Vám bude chutnat více, někdy méně. Ale časem zjistíte, co Vám nejvíce vyhovuje a toho se budete držet.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY