Dokonale krásná eBook

Fatimma.cz Dokonale krásná Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dokonale krásná? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Lisa Clark? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Dokonale krásná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,29 MB

ISBN: 9788073915032

POPIS
Miláček Lola a její růžové dámy jsou na cestě za poznáním. Na cestě rozjasněné třpytivými hvězdami, která tě dovede do cíle, v němž se uvidíš jako krásná princezna, kterou ve skutečnosti jsi. Ať už máš problém s tím, co si obléci nebo jak se nalíčit, abys byla to nejsladší jablíčko, Lola ti spěchá na pomoc. Život s ní znamená život bez problémů a stresu. Opravdová krása nekopíruje drahé modely z časopisů a tvář nalíčenou tak, že svůj obličej pod líčidly téměř nevidíš. Je o tobě, o kráse, kterou objevuješ a jež vychází z tvého nitra, kočko! Nech se Lolou a jejími společnicemi inspirovat, vyzkoušej nové věci, nauč se nové triky, ale hlavně buď taková, jaká chceš být. Mysli na sebe, mysli pozitivně, mysli krásně!
STÁHNOUT ČÍST
Přírodní a bio organická kosmetika. Dokonale zdravá a ...
Všechny informace o produktu Kniha Dokonale krásná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dokonale krásná.
Lola Love: Dokonale krásná - bazar | Databáze knih
Dokonale krásná pleť díky receptům na domácí masky! Pokožka není pouze pěkný oba našeho těla, ale plní spousty užitečných funkcí. Především nás ochraňuje před škodlivými vnějšími vlivy! Při poranění se nám sama zacelí a uzdraví. Je důležité pokožce dodávat vlhkost pomocí kvalitních krémů a přípravků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY