Zbavte se negativní energie eBook

Fatimma.cz Zbavte se negativní energie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zbavte se negativní energie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Anne Jones? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Zbavte se negativní energie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,22 MB

ISBN: 9788024241869

POPIS
Skvělá příručka zkušené léčitelky a autorky probírá různé druhy negativní energie, které působí na náš každodenní život. Škodí nám v mnoha směrech, a proto jsou rady v knize uvedené mimořádně cenné – ať už se potřebujeme bránit přejímání problémů jiných lidí nebo negativní energii vyzařované z nepříznivých míst. Obzvlášť cenná jsou doporučení, která člověk jinde těžko získá – zajímavý je například výklad o neblahém působení různých jídel a možnosti je před konzumací symbolicky "ozdravit" nebo o zemských elektromagnetických silách a o překonávání stresu. Srozumitelná a čtivá kniha, jaká na knižním trhu zatím scházela!
STÁHNOUT ČÍST
Životní energie a negativní lidé - Psychologie chaosu
Zbavte se negativní energie pomocí mořské soli. Relaxační aromaterapeutická koupel, která vám pomůže uvolnit emoce, utřídit si myšlenky a zjemnit hroty všedního dne, není to jediné, k čemu je mořská sůl skvělá.
Zbavte se negativní energie
Zbavte se všech nežádoucích sil, které negativně ovlivňují Váš život. Těžkost, bolest hlavy, únava, otrávenost, nebo podráždění jsou stavy, se kterými se budete potýkat v případě, že je Váš domov, kancelář, nebo jiná místnost, ve které se nacházíte zahlcena negativní energií.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY