Mateřství a seberealizace eBook

Fatimma.cz Mateřství a seberealizace Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mateřství a seberealizace? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Lucie Nobis? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Mateřství a seberealizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,54 MB

ISBN: 9788088115007

POPIS
Jsi partnerkou, matkou a občas zapomínáš na skutečnost, že jsi především ženou?Hledáš v životě harmonii, vnitřní klid, souvislosti i inspiraci?Kniha, kterou držíš v ruce, synergicky a inspirativně propojuje téma mateřství a vlastní realizaci. Autorka vyzpovídala české ženy, známé podnikatelky i menší živnostnice, které ve svém mateřství našly impulz k uskutečnění vlastního snu. Tyto ženy nahlíží na své mateřství jako na novou situaci, již vnímají především jako výzvu najít v životě ten správný směr.Otevřeně hovoří o vnímání svého ženství a partnerských vztazích, které, zejména po narození dětí, prošly zatěžkávací zkouškou. Hledají zdravý postoj k výchově svých dětí a v neposlední řadě nám představí své vášně a, ne vždy jednoduchou, cestu k vlastní seberealizaci.Můžeš si přečíst deset barvitých, neotřelých, niterně nahých zpovědí. Jsou to pestré příběhy s neobyčejným poznáním zcela obyčejných, avšak originálně inspirujících žen, které se na první pohled ničím neliší od nás ostatních. Věřím, že ti budou v pravou chvíli cennou inspirací, motivací i zrcadlem.
STÁHNOUT ČÍST
Mateřství a seberealizace levně, cena 226 Kč | Srovnání ...
Všechny informace o produktu Kniha Mateřství a seberealizace - Lucie Nobis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mateřství a seberealizace - Lucie Nobis.
Mateřství a seberealizace levně, cena 226 Kč | Srovnání ...
Kniha Mateřství a seberealizace, neotřelá prvotina autorky Lucie Nobis. Deset inspirujících, niterně nahých zpovědí českých žen. Kniha o hledání a nacházení souvislostí v životě. Deset skutečných žen současného života z Čech, Moravy a Slezska vás zve k četbě svých životních příběhů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY