My děti ze stanice ZOO eBook

Fatimma.cz My děti ze stanice ZOO Image

INFORMACE

My děti ze stanice ZOO je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Christiane F.. Přečtěte si s námi knihu My děti ze stanice ZOO na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: My děti ze stanice ZOO.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,80 MB

ISBN: 9788074110948

POPIS
Dnes již dospělá Christiane F. se poprvé ve svých dvanácti letech setkala v evangelickém centru pro mládež s hašišem, ve třinácti na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne si spolu se svými přáteli-narkomany vydělávala na stanici ZOO peníze na drogu prostitucí. Její matka skoro dva roky netušila nic o dvojím životě své dvery. Christiane F. vypráví s obdivuhodnou snahou o přesnost a odzbrojující otevřeností o osudech dětí, o kterých se veřejnost dozvídá až z titulků novin, jež oznamují jejich smrt. Příběh Christiany F. se denně opakuje kdekoli na světě.
STÁHNOUT ČÍST
My děti ze stanice ZOO - Christiane F. | Knihy Dobrovský
Kniha: My děti ze stanice ZOO Autor: Christiane Vera Felscherinow Přidal(a): VerunkaWH Autor knihy: Christiane Vera Felscherinow, novináři: Kai Herman, Horst Rieck. Christiane F. je skutečná osoba, která vypráví svůj příběh jak v raném věku, na začátku puberty podlehla drogové závislosti na heroinu.
Christiane F. - Wikipedie
My děti ze stanice zoo Napsali podle protokolů na magnetových páscích a zpracovali : Kai Hermann a Horst Rieck Příběh narkomanky,který sama vypráví - Christiane F. (Christiane Vera Felscherinow)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY