Artemis Fowl eBook

Fatimma.cz Artemis Fowl Image

INFORMACE

Artemis Fowl je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eoin Colfer. Přečtěte si s námi knihu Artemis Fowl na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Artemis Fowl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,48 MB

ISBN: 9788000058405

POPIS
Humor, akce i nebezpečí v napínavém příběhu, ve kterém se mísí realita s fantaziíArtemis Fowl, dvanáctiletý kluk pocházející z kdysi zámožné zločinecké rodiny, působí díky své chytrosti jako zázračné dítě. Tátu unesli, s mámou, která to těžce nese, jsou problémy, ale on se tím nenechá zdeptat. Má totiž geniální plán! Udělá vše pro to, aby získal nezměrné bohatství na záchranu otce a obnovení majetku Fowlů. A jak jinak, když žije v Irsku v 21. století, než prostřednictvím skřítků leprikónů a té nejmodernější techniky?
STÁHNOUT ČÍST
Artemis Fowl (serie) - Wikipedia, la enciclopedia libre
Artemis Fowl ist eine Romanserie des irischen Autors Eoin Colfer bestehend aus acht Teilen, die dem Phantastik/Science-Fiction-Genre zuzuordnen ist.Die Bücher erschienen ab 2001 auf Englisch und Deutsch, wobei die deutsche Übersetzung der Bücher von Claudia Feldmann stammt. 2004 erhielt der dritte Band, Artemis Fowl - Der Geheimcode, den Deutschen Bücherpreis.
Artemis Fowl - Eoin Colfer | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Artemis Fowl, dvanáctiletý hrdina působí svou chytrostí jako zázračné dítě. Je bez táty, s mámou jsou problémy, a le on se tím nenechá zdeptat. Má veliký plán: učiní vše pro to, aby získal co největší bohatství. A jak jinak, když žije v Irsku, než prostřednictvím skřítků leprikónů?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY