Srdce má své důvody… eBook

Fatimma.cz Srdce má své důvody… Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Srdce má své důvody…! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Srdce má své důvody… a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Srdce má své důvody….pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,95 MB

ISBN: ",

POPIS
Autobiografie nevšední odvážné ženy – lékařky Ruth Pfauové. Narodila se v meziválečné době v Lipsku. Roku 1960 odešla do Pákistánu, kde začala v Karáčí pracovat na svém programu boje s malomocenstvím. V přitažlivém vyprávění přibližuje čtenáři svůj pestrý, mnohdy skutečně dobrodružný a přitom hluboce zakotvený život, který žije beze zbytku pro druhé. Dokáže vnímat každého člověka jako důstojností obdařeného a krásného Božího tvora, v němž rozeznává skutečné hodnoty i pod nánosem bídy, nemoci nebo nepřátelství. Sílu ke svému působení čerpá z hlubokého intimního vztahu s Bohem i z přátelství se svými podobně zapálenými spolupracovníky.
STÁHNOUT ČÍST
Srdce má své důvody - Ruth Pfau | Databáze knih
Srdce má své důvody--lékařka a řeholnice pomáhá v Pákistánu. Ruth Pfau ; [z německého originálu ... přeložila Jindra Hubková] Pfau, Ruth, Pfau, Ruth, Document has not been rated yet
Srdce ma sve dovody | HLEDEJCENY.cz
Inzerát Kniha Srdce má své důvody - NOVÉ v okrese Brno-město, cena 90Kč, od Ester Schmidtová na Sbazar.cz. Popis: Kniha je zcela nová. V perfektním stavu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY