Svatá Jana z Arku eBook

Fatimma.cz Svatá Jana z Arku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Svatá Jana z Arku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Svatá Jana z Arku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Svatá Jana z Arku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,53 MB

ISBN: 9788071956259

POPIS
Strhující příběh svaté Jany z Arku je určen především starším dětem, ale s chutí si jej přečtou i dospělí. Nenápadnou dívku Janu oslovil archanděl Michael a předal jí poslání postavit se do čela francouzské armády proti anglickým okupantům. Jana dosáhla fantastického vojenského úspěchu, získala francouzskému králi korunu, ale nakonec byla zrazena, nespravedlivě odsouzena a upálena na hranici. Nejde o legendu, její neuvěřitelný příběh je historicky bohatě zdokumentován; Jana z Arku byla roku 1920 svatořečena a prohlášena patronkou Francie.
STÁHNOUT ČÍST
Johanka z Arku | Jana z Arku CZ
Sv. Jana z Arku (1412 - 1431) podrobný životopis a opis událostí z dobové kroniky Snad ze všech svatých se popsalo nejvíce nesmyslů o Jane z Arku. Proto asi za nejdůvěryhodnější můžeme pokládat informace, které jsou přímo od kronikáře z její doby, které si můžete přečíst právě zde.
Jana, z Arku, svatá, 1412-1431 - Bibliography of the ...
Svatá Jana z Arku 2012, L. de Wohl Strhující příběh svaté Jany z Arku (1412-1431) je určen především starším dětem, ale s chutí si jej přečtou i dospělí. Nenápadnou dívku Janu oslovil archanděl Michael a předal jí poslání postavit se do čela francouzs...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY