Čeština pro středně a více pokročilé eBook

Fatimma.cz Čeština pro středně a více pokročilé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čeština pro středně a více pokročilé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čeština pro středně a více pokročilé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Čeština pro středně a více pokročilé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 9788024617930

POPIS
Učební materiál Čeština pro středně a více pokročilé je určen cizojazyčným mluvčím, jejichž znalost českého jazyka odpovidá podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky úrovni B1 a úrovním vyšším. Cílem učebnice je přispívat k rozvíjení a prohlubování široce a komplexně chápané komunikační kompetence v češtině. Autoři proto při procvičování ústní i psané komunikace věnují velkou pozornost aspektům mluvnickým, lexikálním a v neposlední řadě rovněž sociokulturní dimenzi.
STÁHNOUT ČÍST
Čeština pro středně a více pokročilé - Bischofová Jana ...
Čeština pro středně a více pokročilé - Bischofová Jana, Brožovaná. Učební materiál Čeština pro středně a více pokročilé je určen cizojazyčným mluvčím, jejichž znalost českého jazyka odpovidá podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky úrovni B1 a úrovní...
Čeština pro středně a více pokročilé Nakladatelství Karolinum
Jana Bischofová a kol. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY