Kvantová kreativita eBook

Fatimma.cz Kvantová kreativita Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kvantová kreativita! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kvantová kreativita a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Kvantová kreativita.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,47 MB

ISBN: 9788075540508

POPIS
V knize Kvantová kreativita zkoumá Amit Goswami, fyzik a autor knihy Uvědomělý vesmír, lidskou kreativitu skrze unikátní pohled na kvantovou fyziku a nabízí čtenářům nový způsob výživy a pozvednutí jejich vlastní kreativity – nejlepší zdroj radosti a naplnění. KREATIVITA z vědeckého pohledu v této jedinečné práci Goswami představuje otázky, které zkoumají pramen kreativity, jež je v každém z nás. Co je kreativita? Může být každý kreativní? Jaké druhy kreativity existují? Goswami se zaměřuje na tento nestálý objekt očima vědce. KREATIVITA a kvantová fyzika? Pomocí kombinace umění kreativity a objektivity vědy nabízí autor příručku k pochopení síly mysli pro dosažení kreativity úplně novým způsobem. Vzhledem ke kvantové fyzice se realita objevuje na dvou úrovních: pravděpodobnosti a skutečnosti. Goswami používá tuto stejnou dualitu k probádání toho, co nazývá „kvantové myšlení“, které se zaměřuje na dvě úrovně myšlení – vědomou mysl skutečnosti a nevědomou mysl pravděpodobnosti.Poté učí čtenáře, jak ovládnout tuto vrozenou schopnost a žít díky ní více kreativně.
STÁHNOUT ČÍST
Kvantová kreativita / Nejlevnější knihy
Výborná,skvěle psaná kniha.Přesně toto jsem očekával.Doporučuji.Kniha mě velice bavila. V knize Kvantová kreativita zkoumá Amit Goswami, fyzik a autor knihy Uvědomělý vesmír, lidskou kreativitu skrze unikátní pohled na kvantovou fyziku a nabízí čtenářům nový způsob výživy a pozvednutí jejich vlastní kreativity - nejlepší zdroj radosti a naplnění.
Kvantová kreativita - LIBRUM.cz
Kniha Kvantová kreativita: https://www.knihcentrum.cz/kvantova-kreativita Kniha Kvantový doktor: https://www.knihcentrum.cz/kvantovy-doktor
SOUVISEJÍCÍ KNIHY