Hravý početník 5 - 2. díl eBook

Fatimma.cz Hravý početník 5 - 2. díl Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravý početník 5 - 2. díl! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravý početník 5 - 2. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Hravý početník 5 - 2. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,12 MB

ISBN: 9788075630568

POPIS
Ucelená řada procvičovacích sešitů Hravý početník pro 1. stupeň základních škol je vytvořena pro potřeby důkladného procvičování a zafixování probíraného učiva matematiky. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování matematiky. Početník navazuje na učebnici Hravá matematika pro 5. ročník Každá strana je přehledně rozdělena zpravidla do tří sloupců s gradujícím stupněm náročnosti Početník může být využíván k desetiminutovkám nebo domácí přípravě žáků Procvičovací sešit obsahuje: Přirozená čísla větší než milion, Desetinné zlomky, Desetinná čísla, Jednoduché úlohy s procenty, Aritmetický průměr, Průměrná rychlost, Převody jednotek, Osově souměrné útvary a pravidelné obrazce, Úhlopříčky, Jednodušší geometrické útvary, Složitější geometrické útvary, Tělesa
STÁHNOUT ČÍST
Hravý početník 2 - 2. díl TAKTIK International s.r.o ...
5. třída; Hravý početník 5 - 2. díl # 9788075630568. Hravý početník 5 - 2. díl. Dostupné ... Pro 2. stupeň ZŠ ...
Kniha Hravý početník 5 - 2. díl - neuveden | knizniklub.cz
Všechny informace o produktu Hravý početník 7 - 2. díl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hravý početník 7 - 2. díl.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY