Běháme pro zdraví eBook

Fatimma.cz Běháme pro zdraví Image

INFORMACE

Hledáte knihu Běháme pro zdraví? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Běháme pro zdraví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,73 MB

ISBN: 9788025602201

POPIS
Co může být lepšího než rozhýbat všechny svaly v parku nebo na čerstvém vzduchu v lese? Inspirujte se touto knihou a nechte si poradit, jak si doběhnout pro zdraví a lepší kondici. Pokud už patříte mezi zkušené vytrvalostní bežce, prozradíme vám, jak se efektivně připravit na první maraton. Najdete zde i důležité informace o stravě a látkové výměně, o vhodné výbavě, správném tréninku, ale i o možných úrazech, jejich prevenci a ošetření. Běhejte pro zdraví - nikoli pro prestiž!
STÁHNOUT ČÍST
Zdraví - Running2
Maraton se nedá běžet sprintem a bez přípravy už vůbec ne - 1. část. Rád bych tímto článkem předal z vlastní praxe pár informací začínajícím běžcům, jejichž hlavním cílem je běh pro zdraví a pro dobrou kondici.
Fyzická kondice a její význam pro zdraví | Sportuj.com
Běháme pro zdraví. Nejen digitalizací procesů živ je člověk. Po práci se věnujeme aktivitám, které prospívají i duši a tělu. Proto se mnozí z nás zapojují do běžeckých závodů po celé republice. Nejen digitalizací procesů živ je člověk. Po práci se věnujeme aktivitám, které prospívají i duši a tělu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY