Mumini - Neviditelné dítě a jiné příběhy eBook

Fatimma.cz Mumini - Neviditelné dítě a jiné příběhy Image

INFORMACE

Mumini - Neviditelné dítě a jiné příběhy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tove Jansson. Přečtěte si s námi knihu Mumini - Neviditelné dítě a jiné příběhy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Mumini - Neviditelné dítě a jiné příběhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,39 MB

ISBN: 8000017512

POPIS
Pátá kniha o skřítcích muminech.Muminka, muminkovu maminku a tatínka, Šňupálka, Čenicha, malou Miu, Tiki, bambula či hatifnaty netřeba příliš představovat. Kdo má rád příběhy o skřítcích muminech, už je dobře zná z předcházejících knížek. A kdo o nich ještě neslyšel, má jedinečnou příležitost se s nimi seznámit právě teď. V Neviditelném dítěti se ovšem objeví i jiní půvabně prapodivní a pozoruhodní tvorečkové, jako jsou fififjonka, pimek, hlavsa, Nyny a mnozí další. Devět uzavřených příhod vypráví o jejich radostech a smutcích, dobrých i méně dobrých vlastnostech, láskách a přátelstvích na pozadí tajemné a nespoutané přírody s jejími krásami i katastrofami.Povídky:- Jarní písnička (Vårvisan)- Strašlivý příběh (En hemsk historia)- O fififjonce, která věřila na katastrofy (Filifjonkan som trodde på katastrofer)- Příběh o posledním drakovi na světě (Historien om den sista draken i världen)- O bambulovi, který měl rád ticho (Hemulen som älskade tystnad)- Neviditelné dítě (Berättelsen om det osynliga barnet)- Tajemství hatifnatů (Hatifnattarnas hemlighet)- Bobik (Cedric)- Vánoční stromek (Granen)
STÁHNOUT ČÍST
Mumini: Neviditelné dítě a jiné příběhy - všechna vydání ...
6. kniha v sérii Mumini. O čem je kniha Mumini: Neviditelné dítě a jiné příběhy? Muminka, muminkovu maminku a tatínka, Šňupálka, Čenicha, malou Miu, Tiki, bambula či hatifnaty netřeba příliš představovat. Kdo má rád příběhy o skřítcích muminech, už je dobře zná z předcházejících knížek.
Muminci - Wikipedie
Devět půvabných příběhů ze života muminů, bambulů, hatifnatů, fififjonek a jiných roztodivných tvorečků, kteří se stylem života podobají zvířátkům, ale mají lidské povahové vlastnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY