Velké špionážní operace eBook

Fatimma.cz Velké špionážní operace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velké špionážní operace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velké špionážní operace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Velké špionážní operace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,33 MB

ISBN: 9788087423660

POPIS
Práce vyzvědačů, tedy špionáž, je takřka stejně stará jako lidská civilizace. Nicméně barvité špionážní příběhy s veškerým technickým a informačním zázemím patří především k době dvacátého a dnes i jedenadvacátého století.Zkušený autor literatury faktu Karel Pacner připravil pro české čtenáře cyklus o proslulých případech špionáže a o neméně proslulých vyzvědačích novějších časů. Jeho kniha s názvem VELKÉ ŠPIONÁŽNÍ OPERACE vrcholu, konce a dozvuků studené války (1968-2001) nabízí v třinácti kapitolách pohled do mnoha zemí počínaje Československem v období pražského jara roku osmašedesát přes Rusko, Polsko, Spojené státy, Čínu, západní i východní Německo až po Velkou Británii. Samozřejmě i s mnoha odbočkami - například do Mexika, Dánska, Barmy anebo do hlubin Tichého oceánu.V každé kapitole je tady drama. Někdy se šťastným koncem, když hlavní hrdina vyvázne a přežije. Jindy špion, kterého lze označit za hrdinu jen z literárního, nikoli však lidského hlediska, putuje do vězení a někdy se dokonce ozve smrtící výstřel. Poslání špičkových vyzvědačů s sebou nese riziko a z rizika vyplývají následky...Lidé z tajných služeb dokázali nejspíš v některých případech uchránit svět před jadernou válkou a občas zas byla jejich práce bizarní, když třeba Rusové z KGB použili hypnotizéra, aby ovlivnil zápas o světový trůn v šachu. A skandál s nepřátelskou rozvědkou připravil o státnické křeslo německého kancléře. Vítejte s touto knihou ve světě železných nervů, diskreditací, státních převratů a roztáčených peněz!
STÁHNOUT ČÍST
Velké špionážní operace časů studené války - Karel Pacner ...
Velké špionážní operace dvou světových válek. Kdo napsal knihu Velké špionážní operace dvou světových válek? Autorem je Karel Pacner. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Karel Pacner: VELKÉ ŠPIONÁŽNÍ OPERACE DVOU SVĚTOVÝCH VÁLEK ...
Všechny informace o produktu Kniha Velké špionážní operace. vrcholu, konce a dozvuků studené války - 1968-2001 - Karel Pacner - Daranus, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velké špionážní operace. vrcholu, konce a dozvuků studené války - 1968-2001 - Karel Pacner - Daranus.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY