Dlouhý, temný čas svačiny duše eBook

Fatimma.cz Dlouhý, temný čas svačiny duše Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dlouhý, temný čas svačiny duše! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dlouhý, temný čas svačiny duše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Dlouhý, temný čas svačiny duše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,57 MB

ISBN: 9788025718926

POPIS
Román je druhým případem nekonvenčního šerloka Dirka Gentlyho, kterého Adams stvořil ve chvíli, kdy si potřeboval oddychnout od Stopařova průvodce Galaxií. Dirk Gently, jehož pozoruhodná pátrací metoda opřená o přesvědčení, že všechny věci spolu více či méně zjevně souvisejí, přinesla mnohé ovoce (včetně záchrany světa) už v jeho prvním případě (viz Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho, Argo 2003). V Dlouhém temné čase svačiny duše je tato metoda s úspěchem aplikována znovu, aby rozkryla tajemné okolnosti týkající se ledničky, nápojového automatu, letištní přepážky, jež sama sebe obětuje, a ásgardských bohů, zastupovaných zejména bojovným Thórem.
STÁHNOUT ČÍST
Dirk Gently: Dlouhý, temný čas svačiny duše - Douglas ...
Román je druhým případem nekonvenčního šerloka Dirka Gentlyho, kterého Adams stvořil ve chvíli, kdy si potřeboval oddychnout od Stopařova průvodce Galaxií. Dirk Gently, jehož pozoruhodná pátrací metoda opřená o přesvědčení, že všechny věci spolu více či méně zjevně souvisejí, přinesla mnohé ovoce (včetně záchrany světa) už v jeho prvním případě (viz ...
Dlouhý temný čas svačiny duše | BOOKS.CZ
Dlouhý, temný čas svačiny duše. ... Argo 2003). V Dlouhém temné čase svačiny duše je tato metoda s úspěchem aplikována znovu, aby rozkryl.. Zobrazit celý text.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY