Jak se zlepšit v tenise eBook

Fatimma.cz Jak se zlepšit v tenise Image

INFORMACE

Jak se zlepšit v tenise je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Charles Applewhite. Přečtěte si s námi knihu Jak se zlepšit v tenise na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Jak se zlepšit v tenise.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

ISBN: 8025104230

POPIS
Dostává se vám do rukou kniha, která vám pomůže zlepšit vaše herní schopnosti a zvýšit tak vaše uspokojení ze hry. Nabízí vám možnost analyzovat vlastní hru pod vedením špičkového tenisového kouče. Zdokonalíte si své herní dovednosti, ať už se věnujete tenisu na soutěžní úrovni nebo pouze rekreačně. Otestujte si, jak jste na tom se svou technikou a jaké jsou vaše znalosti tenisové teorie i praxe. Kniha je psána didakticky vhodnou a jednoduchou formou otázek a odpovědí, které postihují všechny typické situace, do nichž se při hře dostanete. Předkládá problémy, které s nimi souvisí, umožňuje vám o nich přemýšlet a nakonec nabízí správné odpovědi od špičkových tenisových koučů. Zlepšete svou hru jednoduše tak, že o ní budete přemýšlet. Nabízíme vám návod, který je napsán zcela nekomplikovanou a přitom zábavnou formou.
STÁHNOUT ČÍST
Jak se zlepšit v tenise - Vyhledávání na Heureka.cz
Applewhaite Charles - Jak se zlepšit v tenise , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek!
8 nejčastějších rad expertů, jak zlepšit sex. Vážně ...
V katalogu nemáme podrobnější informace o Jak se zlepšit v tenise.Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem "Do obchodu" navštívíte přímo internetový obchod.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY