William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice eBook

Fatimma.cz William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,98 MB

ISBN: 9788087260838

POPIS
Lidská populace dávno neexistuje a roboti o ní nemají ani tušení. Přesto se nenápadně vydávají v jejích stopách. Vysílají dva cestovatele, Williama a Meriwethera, aby zmapovali zdroje a prozkoumali nová území. Začíná tak fantastická výprava napříč teritoriem, kde se kdysi nacházely Spojené státy. Objevitelé procházejí četnými zkouškami, vodou, horami i lesem a všechny pozůstatky lidského osídlení si vysvětlují tragikomicky špatně. Jak si poradí s objevem nepochopitelných vynálezů? A přestanou si konečně vjíždět do drátů?Komiksově pojatá kniha určená dětem i dospělým, kteří milují humor, dobrodružství a sci-fi.
STÁHNOUT ČÍST
William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice | BOOKS.CZ
Kompletní technická specifikace produktu William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice - Jindřich Janíček a další informace o produktu.
William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice | BOOKS.CZ
Všechny informace o produktu Kniha Via Vestra - LABYRINT William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Via Vestra - LABYRINT William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY