Trapasy eBook

Fatimma.cz Trapasy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Trapasy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Trapasy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Trapasy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,99 MB

ISBN: 8023934759

POPIS
České slovo trapas se nedá dost dobře do angličtiny přeložit. Trapný moment, nepříjemná chvíle, okamžik, kdy si přejete, aby tady byl raději místo vás někdo jiný. Nikdo nemá s trapasy bohatší zážitky, nežli lidé, kteří se snaží rozumně se vyjádřit v cizím jazyce. Například chcete říct recepčnímu v hotelu, že jste se v hotelovém pokoji ve své posteli parádně vyspal, ale vaše sdělení recepčního vůbec nepotěší, protože místo toho řeknete, že jste se tam vysral. I přesto, že je přitom jasné, že z ceny, kterou jste za nocleh zaplatil, hotel nestrpí na pokojích psy ani úchyláky.
STÁHNOUT ČÍST
Nej módní trapasy 2017: Vykouklé bradavky, odhalené ...
Trapasy ve fitku: 8 nejčastějších chyb, které můžete v posilovně udělat (istock.com) 21. února 2020 06:00. Ať už se chystáte do posilovny poprvé nebo jste pravidelným návštěvníkem, existují etické zásady, které by měl při cvičení dodržovat každý. Může se jednat o neuklizené činky, nevhodné oblečení nebo ...
Trapasy | OSOBNOSTI.cz
Největší trapasy, co jste kdy viděli. Klikněte na ikonu AdBlock v horním liště prohlížeče; Klikněte na "Nespouštět na stránkách na této doméně" Klikněte na tlačítko "Povoleno na této stránce" Klikněte na tlačítko "Povoleno na této stránce"
SOUVISEJÍCÍ KNIHY