Pohádky na hraní eBook

Fatimma.cz Pohádky na hraní Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohádky na hraní! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohádky na hraní a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Pohádky na hraní.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,16 MB

ISBN: 9788024254968

POPIS
Už jste viděli psa, který neumí štěkat? A co teprve kocoura, který sám cestuje vlakem a vypadá jako vážený majitel továrny? Ve světě se dějí zvláštní věci! Své o tom vědí i v Miláně. Od té doby, co místním obyvatelům pršely z nebe klobouky, už se ničemu nediví. Svět je přece místo jako dělané pro všemožné podivnosti a dobrodružství, stačí popustit uzdu fantazii. O tom všem se dozvíte v této pohádkové knize. Známé příběhy, převyprávěné moderním způsobem dle autorovy představivosti, doplňují pohádky zcela nové, ale neméně půvabné.Děti mají možnost při čtení zapojit vlastní fantazii, neboť autor pro ně ke každé pohádce připravil hned tři různá zakončení. Můžou si tak vybrat, které se jim líbí nejvíce, nebo se poradit s rodiči a kamarády, anebo si vymyslet svůj originální závěr. Kniha je určena pro děti od 6 let.Pohádky Gianni Rodariho (1920–1980), italského oblíbeného autora knih pro děti a mládež, patří i dnes k velmi vyhledávaným nejen v jeho rodné Itálii, ale také u nás (česky vyšly Pohádky po telefonu, O statečném Cibulkovi ad.) a v mnoha dalších zemích po celém světě. Mimo jiné pro jejich nadčasovost a modernost, která přetrvává do dnešních dnů. Za své dílo Rodari obdržel nejprestižnější mezinárodní ocenění na poli dětské literatury – Cenu Hanse Christiana Andersena.
STÁHNOUT ČÍST
Pohádky na hraní | KNIHCENTRUM.cz
Pohádky na hraní; Pohádky na hraní ... Známé příběhy, převyprávěné moderním způsobem dle autorovy představivosti, doplňují pohádky zcela nové, ale neméně půvabné. ...
Pohádky s písničkou - Na tom pražském mostě (piánko na ...
0 hodnocení Pohádky na hraní 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Už jste viděli psa, který neumí štěkat? A co teprve kocoura, který sám cestuje vlakem a vypadá jako vážený majitel továrny? Ve světě se dějí zvláštní věci! Své o tom vědí i v Miláně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY