Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky eBook

Fatimma.cz Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,98 MB

ISBN: 9788026200932

POPIS
Kniha obsahuje výběr z dramaticko-výchovných projektů pro mládež od 11 let vhodných pro práci na čtyřletých i víceletých gymnáziích, na středních odborných školách i v literárně dramatických oborech základních uměleckých škol. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky či se mohou stát součástí animační práce muzeí a galerií.Projekty vycházejí z praxe posluchačů katedry výchovné dramatiky DAMU Praha. Byly realizovány jako součást nebo doplněk literární výchovy a dějepisu, v rámci školního výletu či adaptačního kurzu pro primány před nástupem do gymnázia, jako součást výuky dramatické výchovy na střední pedagogické škole, jako dílna k divadelní inscenaci. Obsahují metodické poznámky a komentáře didaktického a dramaturgického charakteru.
STÁHNOUT ČÍST
Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Kniha Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky - Eva Machková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky - Eva Machková.
Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky - MCMP
Projekty dramatické výchovy pro starší školní věk Machková, Eva (ed.) Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 11 do 15 let, vhodných pro práci v základních školách i v literárně dramatických oborech základních uměleckých škol a střediscích volného času (DDM).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY