Daňové podmínky působení neziskových subjektů eBook

Fatimma.cz Daňové podmínky působení neziskových subjektů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Daňové podmínky působení neziskových subjektů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Daňové podmínky působení neziskových subjektů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Daňové podmínky působení neziskových subjektů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,75 MB

ISBN: 9788074001901

POPIS
Publikace je komplexní daňovou informací především pro soukromoprávní daňové neziskové subjekty, právnické osoby zřízené či založené zajiným účelem, než je podnikání. Těchto ekonomicky aktivních osob je v České republice asi 98 000. Patří mezi ně občanská sdružení založenápodle zákona o sdružování občanů, politické strany a hnutí, profesní a zájmová sdružení právnických osob, obecně prospěšné společnosti, nadace, nadační fondy.Kniha je určena pracovníkům neziskových subjektů, právníkům, advokátům, daňovým specialistům, manažerům, ekonomům, studentům právnických a ekonomických fakult vysokých škol i laické veřejnosti. Nepochybně bude značným přínosem též pro účetní, auditorské a poradenské firmy, jejichž zákazníky daňové neziskové subjekty jsou.
STÁHNOUT ČÍST
Danove podminky pusobeni neziskovych subjektu vladimir ...
Daňové podmínky působení neziskových subjektů ... Daňové podmínky působení neziskových subjektů Vladimír Pelc • C. H. Beck, 2010 . Posíláme do šesti dn í. Publikace je komplexní daňovou informací především pro soukromoprávní daňové neziskové subjekty, právnické osoby zřízené či založené za jiným účelem ...
Daňové podmínky působení neziskových subjektů | Knihy.ABZ.cz
Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY