Dáš si ráno kávu, nebo čaj? eBook

Fatimma.cz Dáš si ráno kávu, nebo čaj? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dáš si ráno kávu, nebo čaj?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dáš si ráno kávu, nebo čaj? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dáš si ráno kávu, nebo čaj?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,23 MB

ISBN: 9788000016481

POPIS
Tragikomický román o mladé emancipované Francouzce, které se zhroutí svět: pravý a jediný muž jejího života ji náhle opustí a se svou údajně „nejlepší přítelkyní“ zmizí na vzdálený ostrov. Garance se však nevzdává a s pomocí svého věrného kamaráda-homosexuála a čtyř kamarádek se rozhodne udělat všechno pro to, aby ho získala zpět. Nevšimne si, že její „ideální muž“ je docela blízko, jen vypadá trochu jinak, než jak si ho vysnila...
STÁHNOUT ČÍST
Dáš si ráno kávu nebo čaj? - Cécile Krug | Databáze knih
dáš si čaj nebo kávu? dáte si čaj nebo kávu? how do you take it? jak si to dáváš? do you take sugar? sladíš? do you take milk? dáš si mléko? how many sugars do you take? kolik cukru si dáváš?
Plus
Dáš si ráno kávu nebo čaj ? - Cécile Krugová Tragikomický román o mladé emancipované Francouzce, které se zhroutí svět: pravý a jediný muž jejího života ji náhle opustí a se svou údajně nejlepší přítelkyní zmizí na vzdálený ostrov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY