Deník rodícího se otce eBook

Fatimma.cz Deník rodícího se otce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Deník rodícího se otce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Deník rodícího se otce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Deník rodícího se otce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,50 MB

ISBN: 9788087423172

POPIS
V románu Milana Tesaře Deník rodícího se otce je obsažen v různých podobách vztah otce a syna.Ta hlavní je sevřena v čase, kdy ústřední postava knihy, čtyřicetiletý novinář Simon, čeká se svou manželkou dítě, syna. Vedlejší, nicméně důležitá osa příběhu se pak týká Simonova vztahu k otci, stárnoucímu kytarovému virtuosovi. A je tu i barvitá vzpomínka tohoto hudebníka na jeho vlastního tátu, jenž roku 1949 emigroval do Brazílie.Román se odvíjí v atmosféře napětí, drobounkých střípků humoru a současně i smutku, z nějž novináře Simona vykoupí jeho čerstvě narozený syn. Zároveň se v osudech klíčových hrdinů rozevírají moderní dějiny naší země. Otázky emigrace, výslechy v kancelářích StB a jejich stopy ukryté se zrádným svědectvím v archivech, český pohled na země daleko za naším obzorem. Příběh zavádí čtenáře i do Itálie, do Brazílie a do Spojených států.Až do samého závěru se románem vinou Simonovy pochyby: nečekám, proboha, další dítě se svou někdejší přítelkyní, nyní už nebezpečnou hysterkou? Jsem skutečně synem svého otce, fanfarónského muzikanta? Porodí má žena hezkého, zdravého kluka? Rozuzlení je nakonec šťastné, tak jak to občas bývá i v životě.
STÁHNOUT ČÍST
Deník rodícího se otce - Milan Tesař — Kniha.cz
V románu Milana Tesaře Deník rodícího se otce je obsažen v různých podobách vztah otce a syna. Ta hlavní je sevřena v čase, kdy
Deník rodícího (se) otce dokazuje, že humor může i ...
Všechny informace o produktu Kniha Deník rodícího se otce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Deník rodícího se otce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY