Nevinnost je nemyslet eBook

Fatimma.cz Nevinnost je nemyslet Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nevinnost je nemyslet? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Fernando Pessoa? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Nevinnost je nemyslet.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,68 MB

ISBN: 8074070107

POPIS
Alberto Caeiro je jedno z fiktivních alter-ego portugalského básníka a prozaika Fernanda Pessoy (1888-1935). Stvořitel Pessoa určil Albertu Caeirovi jen krátký pobyt na tomto světě, a to převážně ve venkovském domku na kopci kdesi ve středním Portugalsku. Udělil mu však také roli Mistra svých dalších básnických osobností a souběžně s jeho tvorbou rozvíjel jejich vzájemné styky a diskuse. Význam heteronyma Alberta Caeira shrnuje překladatelka v doslovu. Texty doprovázejí faksimile Pessoova rukopisu, horoskopy a podobizny jeho heteronym a další bohatý výtvarný materiál.
STÁHNOUT ČÍST
Nevinnost je nemyslet CZ | CarovnaPolicka.sk
Kniha Nevinnost je nemyslet iba za 9,23 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
Nevinnost je nemyslet - Fernando Pessoa - Megaknihy.cz
Nakladatelství Garamond přineslo svazek s názvem Nevinnost je nemyslet, jehož jádrem je nevelká lyrická žeň Alberta Caeira. Pessoův smyšlený básník Alberto Caeiro se narodil v Lisabonu 16. dubna 1889 a zemřel tamtéž o šestadvacet let později; prakticky celý život však prožil ve venkovském domku kdesi v Ribateju.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY