Malé čistírny odpadních vod eBook

Fatimma.cz Malé čistírny odpadních vod Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malé čistírny odpadních vod! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malé čistírny odpadních vod a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Malé čistírny odpadních vod.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,91 MB

ISBN: 8086517802

POPIS
Kniha poskytuje přehled o čistírnách odpadních vod (ČOV) a to jak malých ČOV (50-5000EO), ale také o domovních ČOV (1-50EO) a o všem, co s těmito objekty souvisí. Např.: zdroje znečištění, výpočet odpadních vod, provoz a údržba stokové sítě, volba způsobu čištění odpadních vod ze zdrojů. Najdete zde také vše o zajištění stavebního povolení pro tyto objekty. To a mnoho dalších rad a tipů najdete na stránkách publikace nakladatelství ERA.
STÁHNOUT ČÍST
Malé čistírny odpadních vod VH-L
Domácí čističky odpadních vod (ČOV) jsou vhodné pro všechny domácnosti, které nemají přístup k veřejné kanalizaci. Čistírny si efektivně a ekologicky poradí s odpadní splaškovou vodou, přičemž výsledkem je kvalitně vyčištěná voda s minimálním množstvím stabilizovaného kalu.
Jak vybrat domácí čističku odpadních vod
Malé čistírny odpadních vod jsou určeny zejména do domácností, které nemají možnost připojení na kanalizaci. Nakládání se splaškovou vodou je velmi důležité, protože bezprostředně ovlivňuje životní prostředí. Domácí čistička odpadních vod je velmi ekologickým řešením, jak s takovou vodou zacházet.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY