Kuba eBook

Fatimma.cz Kuba Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kuba! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kuba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Kuba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,51 MB

ISBN: 9788075083845

POPIS
13 prohlídkových tras, které vás seznámí s Kubou, aktuální novinka. Objevte to nejlepší z tohoto exotického ostrova: památky Staré Havany, koloniální města, nádhernou přírodu i nekonečné pláže. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu Kuby a užitečné fráze ve španělštině. Největší ostrov v Karibiku vás chytne za srdce a omámí vaše smysly. Je to kouzelné místo plné vůní, barev a zážitků, kde přes den podlehnete síle slunečních paprsků a v noci chuti rumu a hudbě.Obsah:13 prohlídkových tras, které vás seznámí s Kubou.Podrobná rozkládací mapa s vyznačenými trasami.Praktické informace, upozornění a tipy na cestu.Doporučení, kde se ubytovat, najíst a nakoupit nebo kam vyrazit za zábavou i oddechem.Největší ostrov v Karibiku vás chytne za srdce a omámí vaše smysly. Je to kouzelné místo plné vůní, barev a zážitků, kde přes den podlehnete síle slunečních paprsků a v noci chuti rumu a hudbě. Kubánci umějí žít naplno a získají si vás svou opravdovostí a srdečností. V poslední době se Kuba opět snaží otevřít světu. Kdysi liduprázdné ostrovy a pláže, kde mohl Hemingway o samotě rybařit, jsou dnes plné moderních letovisek. Svět nablýskaných resortů je však na hony vzdálen realitě života v kubánském vnitrozemí. V kubánském hlavním městě budou o vaši pozornost soutěžit paláce, vily, pevnosti a kostely, na každém rohu narazíte na architektonický skvost. Opravdový klenot mezi španělskými koloniálními městy si projděte pěšky; jen tak si vychutnáte atmosféru zdejšího života, odehrávajícího se na balkonech nad vašimi hlavami. Pohoří Sierra del Rosario, ležící jen kousek od Havany, je zase dokonalým balzámem pro všechny duše znavené velkoměstem. Strmé svahy pokryté svěží zelení jsou domovem desítek a stovek druhů tropických ptáků, motýlů a orchidejí.
STÁHNOUT ČÍST
Kuba (jídlo) - Wikipedie
KUBA celebrates our local community members doing good work. LOCAL NEWS. May 26, 2020 GRIDLEY BURGLARY INVESTIGATION LEADS TO 2 OROVILLE ARRESTS. The Butte County Sheriff's office investigation of a Gridley burglary has led to the arrest of 27-year-old Zach Odom of Oroville. When deputies searched Odom's 20th Street residence - also …
Kuba (jídlo) - Wikipedie
Nejlepší památky - Kuba: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Kubě, Karibská oblast na Tripadvisoru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY