Zápisník alkoholičky eBook

Fatimma.cz Zápisník alkoholičky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zápisník alkoholičky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Michaela Duffková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Zápisník alkoholičky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,21 MB

ISBN: 9788026717072

POPIS
Poslední sklenička… dnes už popáté. Kniha podle blogu, který získal cenu Magnesia LiteraMichaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě. Chcete vědět, proč je tak těžké přiznat si problém s pitím? Proč není překážkou závislosti ani malé dítě? Co bylo autorce motivací k léčbě a jak vypadal první rok po ní? Všechny odpovědi přináší otevřená a přímá zpověď abstinující alkoholičky. Upřímně sdílená zkušenost o pádu doslova na dno vzbudila velký zájem veřejnosti, Michaela získala za svůj blok cenu Magnesia Litera a začala o závislosti veřejně přednášet. Dnes se věnuje svému vysněnému projektu – centru pro prevenci a léčbu závislosti na alkoholu.
STÁHNOUT ČÍST
Po narození dcery se začala topit v alkoholu. Dnes ...
/ROZHOVOR/ Se závislostmi bojuje spousta lidí nejen na Liberecku. Češi jsou největšími pijany piva na světě. Tuzemští mladiství jsou zase největší uživatelé marihuany. Právě alkoholovou závislostí si prošla i autorka blogu Zápisník alkoholičky a stejnojmenné knihy Michaela Duffková. Rozhovor s ní vyšle v Týdeníku Liberecko v úterý 10. března.
Zápisník alkoholičky - Alkohol škodí
Michaela Dufková (27) si prošla peklem nasáklým alkoholem. Po léčbě začala svou závislost popisovat na úspěšném blogu Zápisník alkoholičky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY