Zápisník alkoholičky eBook

Fatimma.cz Zápisník alkoholičky Image

INFORMACE

Zápisník alkoholičky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michaela Duffková. Přečtěte si s námi knihu Zápisník alkoholičky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Zápisník alkoholičky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788026717072

POPIS
Poslední sklenička… dnes už popáté. Kniha podle blogu, který získal cenu Magnesia LiteraMichaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě. Chcete vědět, proč je tak těžké přiznat si problém s pitím? Proč není překážkou závislosti ani malé dítě? Co bylo autorce motivací k léčbě a jak vypadal první rok po ní? Všechny odpovědi přináší otevřená a přímá zpověď abstinující alkoholičky. Upřímně sdílená zkušenost o pádu doslova na dno vzbudila velký zájem veřejnosti, Michaela získala za svůj blok cenu Magnesia Litera a začala o závislosti veřejně přednášet. Dnes se věnuje svému vysněnému projektu – centru pro prevenci a léčbu závislosti na alkoholu.
STÁHNOUT ČÍST
Zápisník alkoholičky - | Kniha na Alza.cz
/ROZHOVOR/ Se závislostmi bojuje spousta lidí nejen na Liberecku. Češi jsou největšími pijany piva na světě. Tuzemští mladiství jsou zase největší uživatelé marihuany. Právě alkoholovou závislostí si prošla i autorka blogu Zápisník alkoholičky a stejnojmenné knihy Michaela Duffková. Rozhovor s ní vyšle v Týdeníku Liberecko v úterý 10. března.
Volají mi zoufalí lidé, co řeší karanténu pitím ...
Michaela Dufková (27) si prošla peklem nasáklým alkoholem. Po léčbě začala svou závislost popisovat na úspěšném blogu Zápisník alkoholičky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY